مرکز تماس چگونه می‌تواند به فروش در کسب و کار شما کمک کند؟

مرکز تماس
دسته‌بندی نشده

امروزه مرکز تماس می تواند کمک های شایانی به کسب و کار شما کند به طوری که می تواند در افزایش فروش یک مجموعه موثر واقع شود. نظارت دقیق بر شاخص‌های عملکرد کیفی، شناسایی سریع و منظم نیازهای مشتریان و ارائه پاسخ مناسب از طریق منشی گویا تلفنی یا IVR، امکان آموزش سازماندهی شده به […]

6 آذر 1401

امروزه مرکز تماس می تواند کمک های شایانی به کسب و کار شما کند به طوری که می تواند در افزایش فروش یک مجموعه موثر واقع شود.

نظارت دقیق بر شاخص‌های عملکرد کیفی، شناسایی سریع و منظم نیازهای مشتریان و ارائه پاسخ مناسب از طریق منشی گویا تلفنی یا IVR، امکان آموزش سازماندهی شده به اپراتورها در کمترین زمان به دلیل امکان استفاده آسان از مرکز تماس، ایجاد هماهنگی، یکپارچگی بیشتر و تعامل بهتر با مشتریان به دلیل بهره‌مندی از یک نمای مشترک و یکنواخت از اطلاعات مشتری، استفاده از بسته تماس خروجی منشی مجازی به جای روش‌های سنتی بازاریابی تلفنی، به دست آوردن یک پایگاه اطلاعاتی مفید از مشتریان و ارتقا توانایی بررسی بازار هدف، می‌تواند بخشی از تاثیر به سزای یک مرکز تماس خوب برای افزایش فروش باشد.

مرکز تماس
مرکز تماس

چرا باید مرکز تماس لاون را انتخاب کنم؟

مرکز تماس لاون با افتخار بزرگترین و حرفه ای ترین مرکز تماس حال حاضر کشور است چرا که تمامی مراحل ایجاد یک کال سنتر را به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد فراهم کرده و در فرایند تماس حتی ثانیه ای قطعی را تاکنون تجربه نکرده است از طرفی متخصصینIT این مرکز همگی از برترین متخصص تحصیل کرده خارج از کشور بوده و به صورت بین المللی نحوه فروش و خدمات پس از فروش در یک مرکز تماس را ارایه می دهند.

مرکز تماس لاون تاکنون سابقه پذیرش برون سپاری شرکت ها و موسسات بزرگ را برعهده داشته است که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه زباله خرد کن آشپزخانه سینک سبز

دوره های مدیریت کسب و کار (MBA_DBA_POSTDBA)

صادرات زعفران به کشور آمریکا

عاملیت فروش مراکز داروسازی بین المللی

پلتفرم آموزشی آیبل

سامانه نوبت دهی آرایشگران آرتینو

و…

مزایای مرکز تماس لاون چیست؟

ساخت ایران

بروز بودن خدمات و سرویس‌ها

سرویس‌های ارزش افزوده متنوع

دارای تاییدیه‌های لازم

پشتیبانی بر روی تمامی خدمات

پایداری بالای محصولات

رضایت چند ده کارفرما

قابلیت‌های شاخص کال سنتر لاون چیست؟

پایداری بالا

تنظیم آسان

امنیت بالا

پشتیبانی از تماس زیاد

مستندات کامل

ارتباطات یکپارچه

گزارشات کامل

وب سرویس جامع

پشتیبانی قوی

توسعه پذیری بالا

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *